הבחור הזה מתעד מקומות נטושים ברחבי העולם שהטבע משתלט עליהם

צלם צרפתי שמוכר בכינוי ג'ונק (Jonk) התפרסם לאחרונה ברחבי הרשת בעקבות סדרת תמונות מעניינת במיוחד שמציגה מקומות נטושים ברחבי העולם, אשר הטבע החל אט-אט להשתלט עליהם בחזרה. ג'ונק מספר שהוא גילה בטיולים שלו הרבה מקומות אורבניים שננטשו, זה החל בתור פרויקט צילום של מקומות שלא נראו ברחבי ערים מוכרות, מצא עצמו מטפס על גגות בניינים על מנת לראות נוף אורבני ממקומות כמה שיותר גבוהים ברחבי העיר.

הוא היה יוצא בלילות מחפש לוקיישנים מעניינים, מנהרות רכבת תחתית, פינות חשוכות, סמטאות ועוד. עם הזמן הוא קלט שהוא מצא את עצמו נמשך יותר למקומות העזובים והנטושים ברחבי העיר או אלה שנמצאים בקצוות של העיר, אזורים בהם היו גרים פעם ונותרו קפואים בזמן עם צבע מתקלף, זכוכית שבורה ועוד שאר סממנים של מקומות מוזנחים וכל שנותר זה שהטבע ישתלט עליהם חזרה וייצור מיצגים פוטוגניים במיוחד שמשלבים אורבניות עם טבע.

כיום, 5 שנים לאחר שהתחיל את פרוקיט הצילום הזה, הוא עבר ב-30 מדינות שונות ותיעד מאות מקומות אורבניים נטושים שהטבע השתלט עליהם, אותם הוא מפרספ באופן קבוע בפרופיל האינסטגרם שלו. ריכזנו לכם בכתבה כמה מהתמונות שהוא פרסם לאחרונה בפרופיל שלו. מוזמנים לעבור על התמונות שהטמענו וכמו כן להתרשם מהתמונות שג'ונק מעלה לפרופיל שלו.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonk (@jonjonkkkk)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonk (@jonjonkkkk)